Українська Медіа Ліга (УМЛ) приєдналась до онлайн-презентації “Відбудова України 2023-2024: висновки та виклики”

Share it

25 січня 2024 р. Інститут аналітики та адвокації (ІАА) провів онлайн-презентацію та експертне обговорення на тему ключових подій відбудови за 2023 р. та викликів, на які варто звернути увагу у 2024-му. Протягом 2023 р. ІАА проаналізував майже 2 500 новинних повідомлень, присвячених відбудові, здійснив їхню класифікацію, оцінив прогрес та проєкти відбудови на національному та місцевому рівнях. Зважаючи на нагальні питання надання Україні фінансової допомоги з боку ЄС, США та їх партнерів, законодавчої творчості та активних бойових дій, тема відбудови оперативної відбудови посунулася на другорядний план у новинному порядку денному. 

Відтак, в рамках заходу було представлено огляд “Відбудова в Україні 2023-2024: висновки та виклики”, обговорено виклики та плани регіонального розвитку, які потребують вирішення у 2024 р. У заході взяли участь представники уряду та громадських організацій, що працюють у сфері відбудови та громадського контролю. До ознайомлення з матеріалами в рамках онлайн-заходу долучились також і представники Української Медіа Ліги (УМЛ).

Цей огляд є першим випуском серії та має на меті допомогти громадськості, оглядачам та представникам медіа відстежувати та оцінювати діяльність у сфері відбудови України. Ключовими темами обговорення стали: регіональні виклики та пріоритети; регіональна стратегія відбудови – національний та регіональний погляд; а також приклади успішних реалізованих проєктів. 

Зустріч відбулась в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

У публікації використовувались прес-релізу матеріали Інститут аналітики та адвокації (ІАА)

Leave a Reply

Your email address will not be published.