Google TV адаптує політику захисту дітей від шкідливого контенту

Share it

Стрімінг Google TV убезпечнює сервіс для дітей від шкідливого контенту. Запуск оновлень розпочнеться з США, протягом наступних кількох місяців планується глобалізація.

Google TV створить спеціальні профілі для дітей, де батьки матимуть можливість коригувати доступ до програм, встановлювати часові обмеження та обмеження контенту.

За допомогою додатку Family Link батьки зможуть уніфікувати профілі на всіх доступних дітям пристроях, а також здійснювати повне управління змістовим наповненням, коригувати опції обмежень, а також контролювати вже переглянутий контенту.

Налаштувати профіль можливо або через додавання облікового запису дитини до батьківського в Google, або через створення нового з іменем та віком дитини. Дитячі профілі на Google TV розроблені з урахуванням маленьких глядачів та мають яскраві кольори та веселі ілюстрації, також будуть представлені спеціально створені аватари.

Переваги дитячого профілю:

  1. в рекомендаціях демонструватимуть лише дитячий контент відповідно до зазначеного віку – в т.ч. за допомогою Сімейної бібліотеки Google Play батьки зможуть поділитись доступом до оплаченого ТВ контенту;
  2. обмеження змісту контенту – або повністю (блокуючи додатки чи тематичний контент взагалі), або умовно (за допомогою встановлення PIN-коду); за умовних обмежень дитина зможе надіслати запит на доступ, який потребуватиме схвалення батьків;
  3. встановлення щоденних лімітів перегляду та “часу сну” – дітям буде продемонстровано три попереджувальні знаки та зворотній відлік часу, після чого трансляція припиняється

 

 

У публікації використано матеріали: https://blog.google/products/google-tv/kids-profiles/

Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «Українську Медіа Лігу»

Leave a Reply

Your email address will not be published.