Відбулось засідання Громадської ради при Держмистецтв

Share it

31 січня 2022 р за результатами Установчих зборів було сформовано перше скликання Громадської ради при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв).

Від Української Медіа Ліги (УМЛ) була делегована та увійшла до складу Громадської ради Ільчук Тетяна, співзасновниця УМЛ, медіа- та культурний експерт.

6 червня 2022 р. новостворена Громадська Рада при Держмистецтв провела чергове засідання. В рамках порядку денного на обговорення та розгляд були винесені Положення про громадську раду при Держмистецтв, План роботи громадської ради на 2022 р, бланк Громадської ради та інші питання.

На засіданні було розглянуто та одностайно підтримані всі пропозиції надані представницею УМЛ щодо змін у Типове положення громадських рад, за результатами – затверджено Положення про Громадську раду при Держмистецтв. Також Громадська рада прийняла рішення затвердити План роботи Громадської ради при Держмистецтв на 2022 р.

Окремо членами Громадської ради була обговорена потреба та можливість долучитись до ініціатив та заходів, які проводить Держмистецтв, зокрема щодо питань «декомунізації – дерусифікації – деколонізації», що стосуються сфер мистецтва та мистецької освіти.

Окрім того, погоджено проводити засідання не рідше ніж 1 раз на квартал. Повний протокол засідання Громадської ради при Держмистецтв від 06.06.2022 доступний на офіційному сайті Держмистецтв.

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері мистецтв та спеціалізованої мистецької освіти. Діяльність Держмистецтв спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури та інформаційної політики.

Громадська рада при Держмистецтв консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами; здійснення громадського контролю за діяльністю органу; сприяння врахуванню органом громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

 Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.