Відбулось чергове засідання Громадської ради при Держмистецтв

Share it

18 грудня 2023 р. Громадська Рада при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв) провела чергове засідання.

Від Української Медіа Ліги (УМЛ) була делегована та увійшла до складу Громадської ради Ільчук Тетяна, співзасновниця УМЛ, менеджер, медіа- та культурний експерт.

В рамках крайнього засідання 2023 р. члени Громадської ради при Держмистецтв розглянули пропозиції до Орієнтовного плану Держмистецтв щодо консультацій з громадськістю на 2024 р, погодили запрошення до співпраці представників інститутів громадянського суспільства. Також було наголошено про важливість залучення проактивної громадськості до надання пропозицій та залучення до обговорення нагальних проблем галузі.

Наступне засідання Громадської ради при Держмистецтв орієнтовно заплановане на прикінець лютого 2024 р., на якому буде розглянуто та схвалено звіт громадської ради при Держмистецтв за 2023 р. та план роботи на 2024 р.

Повний протокол засідання Громадської ради при Держмистецтв від 18.12.2023 опубліковано на офіційному сайті Держмистецтв.

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері мистецтв та спеціалізованої мистецької освіти. Діяльність Держмистецтв спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури та інформаційної політики.

Громадська рада при Держмистецтв консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами; здійснення громадського контролю за діяльністю органу; сприяння врахуванню органом громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

 Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.