Дослідження УМЛ увійшли в збірники Ізраїлю та Франції

Share it

Українська Медіа Ліга систематично бере участь у наукових та практичних заходах, спрямованих на підтримання діалогу, розвитку міжнародної співпраці та створення позитивного іміджу України в медійній сфері, в сферах кіно, культури та суміжних з ними.

Так, в 2021 році представники УМЛ долучились до підготовки науково-практичних досліджень та підготували відповідні тези для публікацій. Тези були опубліковані в збірниках Ізраїлю та Франції з міжнародною індексацією в наукових базах всього світу.

В лослідженнях було проаналізовано нові інтегративні форми збереження та відтворення історичної пам’яті, культурної спадщини та інституційного формування культурного простору. Розкривались поняття кросплатформенних та кроссекторальних підходів до розвитку культури в цілому.

II Міжнародна науково-практична конференція – (II International Scientific and Theoretical Conference «Formation of innovative potential of world science») пройшла 26.11.2021 в м. Тель Авів, Ізраїль.

Електронний збірник з тезами доступний за посиланням:

https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/scientia/issue/view/26.11.2021/662

IV Международной научно-практической конференции (IV International Scientific and Practical Conference «Current issues and prospects for the development of scientific research») пройшла 7-8.12. 2021 в м. Орлеан, Франция.

Електронний збірник з тезами доступний за посиланням:  https://www.interconf.top/documents/2021.12.7-8.pdf

 

 

 

⇒ Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”

Leave a Reply

Your email address will not be published.