УМЛ стала інфо партнером європейського хакатону щодо боротьби з дезінформацією

Share it

Українська Медіа Ліга запрошує долучитись до медіахакатону, спрямованого на аналіз бенчмарок, пошук інсайтів та рішень у сфері боротьби з дезінформацією, що проводиться міжнародною технологічною організацією SocialBoost та impact tech акселератор 1991.

Триденний 1991 Hackathon: Media акцентує увагу на пошуку цифрових рішень для боротьби із дезінформацією, аналізі даних та кібергігієні.

Участь безкоштовна.

Захід відбудеться онлайн та офлайн 20-22 січня 2023 року. Офлайн-частина пройде у Google Campus у Варшаві, Польща. Хакатону передуватиме міні-конференція. Команди-переможці за сприяння уряду, міжнародних донорів та ІТ-компаній отримають можливість подальшого розвитку — менторську підтримку протягом одного місяця після завершення хакатону.

Окрім того, провідна група спікерів хакатону оголосить про запуск Європейського Українського Діджитал Нетворку, мета якого – об’єднати технічних фахівців з України та Європи, які сьогодні живуть у ЄС.

Організатори:

SocialBoost — міжнародна організація, яка об’єднує спільноту стартапів і технічну експертизу з урядами та громадянським суспільством для розв’язання проблем економік, що розвиваються. SocialBoost створює та навчає спільноту стартапів, малих і середніх підприємств, а також розробляє власні ІТ-продукти для ефективного управління та демократії.

1991 Accelerator — флагманський проєкт ГО SocialBoost, перший і найбільший за пайплайном акселератор в Україні з фокусом на impact tech.

Leave a Reply

Your email address will not be published.