Українська Медіа Ліга запрошує подати пропозиції в сфері мистецтв та мистецької освіти

Share it

18 грудня 2023 р. відбувалось чергове засідання Громадської Рада при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв). На засіданні члени Громадської ради та представник Дежмистецтв погодили запрошення до співпраці представників інститутів громадянського суспільства з відповідним повідомленням на офіційному сайті Держмиствецтв

Громадська рада при Держмистецтв наголошує про відкритість у своїй діяльності та значимості всебічного залученості проактивної громадськості, представників культури, мистецтва та мистецької освіти та всіх інших зацікавлених сторін. Члени громадської ради системно наголошують на важливості та значенні пропозицій на обговорення і від закладів культури та мистецької освіти, які постраждали від ворожої агресії російської федерації та потребують підтримки у їх розвитку та діяльності.

Якщо представники громадських організацій чи об’єднань, мають пропозиції, які необхідно обговорити і включити до плану роботи громадської ради у 2024 році – Українська Медіа Ліга та Громадська Рада при Держмистецтв запрошує долучитись до надання та збору пропозицій. Для цього необхідно направити їх до 21 січня 2024 р. на електронну адресу council@arts.org.ua. Члени громадської ради розглянуть всі звернення та, попередньо обговоривши всі питання, включать їх до плану роботи громадської ради при Держмистецтв на 2024 рік.

Так, наразі склад громадської ради формують представники громадських організацій, діяльність яких пов’язана з культурою, зокрема зі сферою мистецтва або спеціалізованою мистецькою освітою.

Зокрема, Українська Медіа Ліга (УМЛ) делегувала до участі в складі Громадської ради Ільчук Тетяну, співзасновницю УМЛ, менеджерку, медіа- та культурну експертку. УМЛ спрямовує свою діяльність на розвиток медійної, культурної та гуманітарної сфери України, впроваджуючи активний діалог та розвиваючи прямі чи суміжні адвокаційні та проектні кампанії.

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері мистецтв та спеціалізованої мистецької освіти. Діяльність Держмистецтв спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури та інформаційної політики.

 Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.