Українська Медіа Ліга традиційно делегує експерта на міжнародний конкурс MEDEA Awards

Share it

Ільчук Тетяна, співзасновниця УМЛ традиційно запрошена увійти до складу журі міжнародного конкурсу MEDEA Awards. Вже п’ятий рік поспіль Ільчук Тетяна стає представником експертної спільноти аудіовідеосфери України в суддівському корпусі MEDEA Awards та долучається до оцінки робіт конкурсу.

До складу суддівського корпусу MEDEA Awards входять експерти освітнього мультимедійного сектору, представники вищих навчальних закладів, дослідницьких центрів, продакшенів та медійних компаній, що спеціалізуються на використанні аудіо- та візуальних матеріалів у навчанні.

Понад 15 років конкурс MEDEA Awards стимулює інновації та використання передового досвіду використання медіа (аудіо, відео, графіки та анімації) в освіті. MEDEA Awards щорічно визнає та заохочує визначні досягнення у виробництві та педагогічному дизайні мультимедійних навчальних ресурсів та докладає зусилля для представлення результатів виробників, дизайнерів та викладацького складу, які надихають освітню спільноту, особливо в Європі.

У 2021 році Українська Медіа Ліга в рамках діяльності Української Медіа Бізнес Школи стала партнером міжнародного конкурсу MEDEA Awards.

⇒ Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.