Українська Медіа Ліга: про війну в Україні для світу через ARTE

Share it

Українська Медіа Ліга (УМЛ) активно сприяє збору, поширенню правдивих матеріалів про події в Україні на весь світ.

УМЛ долучається до збору матеріалів для висвітлення подій в Україні, історій мирного населення, фактіві щодо воєнних злочинів, а також публікуватиме інформацію про незалежні міжнародні ініціативи щодо збору матеріалів.

Підрозділ ARTE JOURNAL  французько-німецького телеканалу ARTE (через Страсбург)  розпочинає ініціативу «ОКО НА УКРАЇНУ». Мета ініціативи «ОКО НА УКРАЇНУ» – збір відео, репортажів, новин або інших відзнятих матеріалів для трансляції всьому світові правдивої інформації про події в Україні.  

За допомогою ARTE JOURNAL матеріали матимуть широке розповсюдження в Західній Європі.

Долучитись до ініціативи «ОКО НА УКРАЇНУ» запрошують продюсери, журналісти та режисери, кіноматографісти України, а також всі, хто докуметує події в Україні. ARTE JOURNAL наголошує, що готовий компенсувати вказує ліцензійний збір за кожен кадр / фільм / репортаж, що буде ними використаний, щоб підтримати вашу роботу та подальший збір матеріалів. Окрім того, ARTE JOURNAL готовий поширити вже опубліковані матеріали, зокрема матеріали або репортажі для телеканалів, веб-сайтів чи блогів.

Координація збору історій EYE ON UKRAINE (ОКО НА УКРАЇНУ) для ARTE JOURNAL здійснюватиметься через міжнародну організацію Адамі Медіа Приз.

Направляйте свої матеріали на електронну скриньку coordinator@adamimediaprize.eu. У листі обо’язково зазначте: короткий опис (пару рядків російською чи англійської, про що матеріал), електронну пошту та контактний телефон. У відповідь вам направлять посилання від ARTE JOURNAL для завантаження фільму/репортажу/матеріалу.

!!! У випадку затримки з відповіддю чи виникненням ускладнень, будь ласка, звертайтесь до Української Медіа Ліги – info@medialeague.com.ua. країнська Медіа Ліга активно сприяє збору, поширенню правдивих матеріалів про події в Україні, фактажу про воєнні зловичини та історій мирних, з метою поширення  на весь світ.

 Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.