Українська Медіа Ліга підтримала Держкіно та звернулась до міжнародних кінофестивалів та кіноорганізацій

Share it

Українська Медіа Ліга  (УМЛ) – одна із провідних організацій в сфері медіа та культури, докладає максимальних зусиль з метою залучення медійної, кіно- та культурної спільноти до супротиву війни Росії проти України. УМЛ спрямовує ресурс на розширення підтримки української спільноти та блокування російського продукту в медіа, кіно та культурі.

28 лютого 2022 року Державне агентство України з питань кіно звернулось до міжнародних кінофестивалей, зокрема: Каннський кінофестиваль (Festival de Cannes), Берлінський кінофестиваль (Berlin International Film Festival),  фестивалю в Карлових Варах (The Karlovy Vary International Film Festival), Венеціанського фестивалю (La Biennale di Venezia) та інших міжнародних кінофестивалей.

Українська Медіа Ліга підтримує звернення Держкіною. Директор Української Медіа Ліги Ільчук Тетяна звернулася з підтримкою та із закликом бойкоту російського кінематографа та будь-якої аудіовізуальної продукції, в тому числі і в копродукції. Звернення було направлено понад 50 найбільшим кінофестивалям зі всього світу.

У листі Української Медіа Ліги прямо звертається проханням припинити будь-яку співпрацю з виробниками аудіовізуальної продукції Російської Федерації. Зокрема – створення, показ та розповсюдження аудіовізуальних продуктів за участю організацій/осіб з Російської Федерації, а також творів за участі акторів та публічних осіб, що підтримують злочинні дії Російської Федерації.

Просимо організаторів міжнародних кінофестивалів та заходів, що проходять під їх егідою, не допускати участі в конкурсних та позаконкурсних програмах фільмів, що вироблені Російською Федерацією або в копродукції з нею, а також будь-якої іншої співпраці з виробниками/дистриб’юторами/організаторами фільмів Російської Федерації.

 

Повний текс звернення: 2022.03.01_UML_RU block

 Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.