ТОП-менеджмент Української Медіа Ліги долучився до Lviv Media Forum 2021

Share it

26-28 серпня 2021 р. у Львові відбулась головна медійна конференція Центрально-Східної Європи – Lviv Media Forum 2021 (LMF 2021). 

В рамках триденної дискусії до Форуму долучилось понад 100 фахівців з усього світу, які поділились досвідом та знаннями про те, як долати професійні виклики, розвивати себе і свої проєкти. Фокусна тема LMF 2021 — Real journalism matters, яка системно розкривалась в лекціях від іноземних та українських журналістів, медіаекспертів, комунікаційників та діджитал-фахівців. 

Участь у Lviv Media Forum 2021 взяли і топ-менеджери Української Медіа Ліги.

Перебування менеджменту УМЛ у Львові та на Форумі проходило в рамках робочого засідання експертної групи Міжнародної програми (ITP), що організовується під егідою Шведського агентства з питань співробітництва в сфері міжнародного розвитку Sida за доручення організації NIRAS Sweden спільно з International Media Support (IMS), Fojo Media institute/Linnaeus University та Global Reporting Sweden AB.

 

Міжнародна програма (ITP) в сфері саморегулювання – це повномасштабний проект для збільшення потенціалу громадянського суспільства, направленого на реальні та якісні зміни з метою створення та адаптації ефективної системи саморегулювання.

 

 

 

Використання матеріалів можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”

Leave a Reply

Your email address will not be published.