REALIES — програма підтримки з протидії дезінформації

Share it

betterplace lab разом з 1991 Accelerator запускають REALIES — програму підтримки представників українського громадянського суспільства, які протидіють дезінформації та просувають плюралістичний інформаційний ландшафт.

Сучасні діджитал-комунікації змінили динаміку та ландшафт публічного дискурсу. На інформаційному фронті йде боротьба між якісною журналістикою та дезінформаційними силами. Російсько-українська війна зумовила розвиток нового медіаландшафту, сповненого пропагандистськими меседжами.

Онлайн-програма REALIES об’єднає 15 новаторів інформаційної сфери і стане простором для нетворкінгу, натхнення та розробки ідей. Ми забезпечимо співпрацю учасників та експертів для колективної рефлексії, розвитку і взаємонавчання. Під керівництвом експертних менторів учасники зможуть у групах можливість поговорити про свою особисту ситуацію та виклики перед обличчям війни.

До участі у програмі запрошуються спеціалісти, які відповідають наступним критеріям:

  • активісти та професійні спеціалісти, діяльність яких пов’язана з розслідувальною журналістикою, фактчекінгом, кібергігієною, інформаційною та медійною грамотністю.
  • проживають на неокупованих територіях України або за її кордонами.
  • мають проєкт або ідею, спрямовану на боротьбу з дезінформацією та пропагандою або сприяння демократичному публічному дискурсу.
  • членство у профільній організації, установі або медіа не є обов’язковою умовою участі.

Можливості програми REALIES для учасників:

  • Професійна допомога в роботі над вашим проєктом або ідеєю.
  • Доступ до міжнародного ком‘юніті активістів інформаційної екології і міжнаціональний нетворкінг.
  • Сприяння налагодженню професійних зв’язків з колегами, спеціалістами, експертами.

Онлайн-програма триватиме з вересня до грудня 2022 року. Протягом чотирьох місяців учасники збиратимуться в діджитал-форматі, щоб обговорити виклики сфери, обмінятися досвідом, знайти нові інструменти для роботи і можливості розвитку власних ідей.

Мова менторських сесій та зустрічей — англійська.

Приймаємо заявки до 14-го вересня: forms.gle/rgPMFtrfvFUfCcqj8

Більше про REALIES за посиланням: bit.ly/REALIES_programm

Програма створена betterplace lab в кооперації з 1991 Accelerator.

betterplace lab — німецький дослідницький центр, що займається дослідженнями цифрових інновацій для суспільного сектору.

1991 Accelerator — український акселератор проєктів, які створюють impact для країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published.