Ільчук Тетяна

Співзасновник Української Медіа Ліги, менеджер, медіа та культурний експерт, юрист

Близько 10 років Ільчук Тетяна працює в медійній та юридичній сферах, є співзасновником Української Медіа Ліги.

До 2021 р. очолювала проекти та комунікації Індустріального Телевізійного Комітету – об’єднання найбільших медійних груп та провідних рекламних агенцій України. До цього працювала у Верховній Раді України, Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, в медійних громадських організаціях.

В числі українських експертів Ільчук Тетяна входить до міжнародної експертної групи в сфері саморегулювання медіа. Також є членом громадських рад при Державному агентстві України з питань кіно, Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти, входить до робочої групи з реформування меценацтва в сфері культури. Ільчук Тетяна є членом Асоціації менеджерів культури “Культура і Креативність” та Асоціації правників України (GR комітет, Комітет з медіації, Комітет з інтелектуальної власності, Комітет з ІТ, медіа та захисту персональних даних).

Ільчук Тетяна є експертом Українського культурного фонду в сфері аудіовізуального мистецтва. Також входить до суддівського корпусу Міжнародного конкурсу Medea Award, що відзначає досягнення використання медійного інструментарію в освіті. До 2021 р. в якості національного координатора представляла міжнародну премію в сфері культурного різноманіття Adami Media Prize на території України. Також залучена до організаційних комітетів значимих заходів правової сфери та GR (Форум жіночого лідерства та GR форум).

Випускниця Національних університетів “Києво-Могилянської академії” (Правознавство) та “Одеської юридичної академії” (Інтелектуальна власність). Підвищувала свої компетенції на тренінгах у Польщі, Франції, Кореї, Вірменії та в рамках інших міжнародних  програм та проектів.

Socials