Ільчук Тетяна

Директор Української Медіа Ліги, адвокат, медіа експерт

Близько 10 років Ільчук Тетяна працює в медійній та юридичній сферах. Займає посаду Директора Української Медіа Ліги.

До 2021 р. очолювала проекти та комунікації Індустріального Телевізійного Комітету – об’єднання чотирьох найбільших медійних групи та провідних рекламних агенцій України. До цього працювала у Верховній Раді України, Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, в медійних громадських організаціях.

В числі українських експертів Ільчук Тетяна входить до міжнародної експертної групи в сфері саморегулювання медіа. Також є членом громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно, робочої групи з реформування меценацтва в сфері культури. Ільчук Тетяна є членом Асоціації менеджерів культури “Культура і Креативність” та Асоціації правників України (GR комітет, Комітет з медіації, Комітетів з питань ЗМІ та рекламного права, інтелектуальної власності).

Ільчук Тетяна є членом журі Міжнародного конкурсу Medea Award, що відзначає досягнення використання медійного інструментарію в освіті, до 2021 р. в якості національного координатора представляла міжнародну премію в сфері культурного різноманіття Adami Media Prize на території України.

Випускниця Національних університетів “Києво-Могилянської академії” (Правознавство) та “Одеської юридичної академії” (Інтелектуальна власність). Підвищувала свої компетенції на тренінгах у Польщі, Франції, Кореї, Вірменії та в рамках інших міжнародних  програм та проектів.

Socials