Представники УМЛ взяли участь у міжнародному тренінгу, Вірменія

Share it

Менеджмент Української Медіа Ліги входить до складу об’єднаної експертної групи (Вірменія, Молдова, Україна) з метою просування тем саморегулювання, дотримання професійних стандартів та правил етики в медійній сфері.

В період з 20 квітня по 30 квітня 2021 року об’єднана експертна група перебувала з робочої поїдкою у Вірменії в рамках Міжнародної тренінгової програми (ITP), що організовується під егідою Шведського агентства з питань співробітництва в сфері міжнародного розвитку Sida за доручення організації NIRAS Sweden спільно з International Media Support (IMS), Fojo Media institute/Linnaeus University та Global Reporting Sweden AB.

Міжнародна тренінгова програма (ITP) в сфері саморегулювання – це повномасштабний проект для збільшення потенціалу громадянського суспільства, направленого на реальні та якісні зміни з метою створення та адаптації ефективної системи саморегулювання.

В рамках міжнародної програми експерти, в т.ч. представники Української Медіа Ліги, мали можливість обговорити ефективні умови, напрями просування та способи забезпечення інституційних процесів саморегулювання в Україні. Були представлені та проаналізовані найкращі практики в цій сфері від провідних експертів та стейкхолдерів Данії та Швеції, розкриті останні тенденції в сфері прав людини, гендерної рівності, дезінформації, безпеки журналістів, приклади регулювання нетрадиційних видів медіа та ін.

Представники УМЛ не лише отримали безцінний досвід, проаналізували міжнародну практику, а також розширили сферу професійних зв’язків серед трьох країн та експертної спільноти, увійшли до міжрегіональної спільноти, а також стали членами групи перетворень та реформування саморегулювання на терені України.

 

⇒ Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «Українську Медіа Лігу»

Leave a Reply

Your email address will not be published.