Представники Української Медіа Ліги долучились до індустріального сектору Docudays UA

Share it

У червні 2023 р. представники Української Медіа Ліги активно долучились до заходів в рамках індустріальної платформи Docudays UA – DOCU/ПРО.

Платформа DOCU/ПРО створена для розвитку української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики та створення українських кінопроєктів. В т.ч., це програми тренінгів та пітчинги для режисерів і режисерок, також майстер-класи й дискусії на тему документального кіно.

Цьогоріч в рамках платформи було проаналізовано концептуальні зміни, які відбулися в українській індустрії документального кіно за останній рік. Також була представлена серія лекцій і круглих столів від провідних міжнародних та українських спеціалістів/-ок, які поділились власним досвідом у процесах розвитку проєктів, дистрибуції та продажу, промокампаній.

Docudays UA — не політичний і не комерційний фестиваль документального кінематографу, метою якого є сприяти дотриманню й захисту прав людини та основоположних свобод, утверджувати розуміння людської гідності як найвищої цінності, підвищувати рівень громадянської активності в Україні, сприяти розвитку документального кіно та кіноіндустрії.

 

⇒ Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.