Правила користування сайтом

Share it

1. Загальні положення

1.1. Якщо Ви маєте намір користуватися даним сайтом (далі – Сайт) та/чи його додатками, включаючи RSS, API, програмне забезпечення та інші файли, Ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування сайтом (далі – Правила), у тому числі, шляхом реєстрації на Сайті свого облікового запису (аккаунту, незалежно від його типу).

Ці Правила є юридично обов’язковою угодою між користувачем та Українською Медіа Лігою (далі – УМЛ), предметом якої є надання користувачеві послуг з використання Сайту, його сервісів та змістовного наповнення.

1.2. УМЛ можемо змінювати, додавати або видаляти положення цих Правил у будь-який час. Такі зміни набирають чинності негайно після оприлюднення, про що не потребується додакового інформування. Ви зобов’язані розглянути ці Правила перед кожним використанням Сайту. У разі внесення змін чи домовлень, ви автоматично погоджуєтесь на будь-які зміни, продовжуючи використання цього Сайту.

1.3.  Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими Правилами перед кожним користуванням Сайтом. Якщо будь-яке положення цих Правил або будь-які прийняті зміни неприйнятні для Вас, Ви можете прямо вказати про це за допомогою електронної пошти: info@medialeague.com.ua та припинити його подальше використання, або взагалі не розпочинати використання. Ваше подальше використання Сайту після виникнення обставин неприйнятності або після внесення будь-яких змін до Правил, це прямо означає Вашу згоду щодо цих обставин та Правил, включаючи зміни до них.

1.4. Ми можемо змінити, призупинити або припинити в будь-який час доступ до Сайту, включаючи доступність будь-якої інформації, бази даних або контенту. Ми також можемо накладати обмеження на певні функції або обмежувати ваш доступ до частини або всього Сайту без окремого повідомлення, пояснення причин чи інших зобов’язань.

2. Використання контенту Сайту

2.1. Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені виключно для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті (включаючи, але не обмежуючись такими: новини, проекти фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо-та відео контент та ін.), захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем УМЛ або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці Сайту.

2.2. Зміст Сайту захищений авторським правом та право інтелектуальної власності відповідно до законодавства України та міжнародного права інтелектуальної власності. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених в пункті 2.3, 2.4 та 2.5 цих Умов надання послуг), створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст Сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або в частині.

Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки, тощо УМЛ або третіх осіб, захищені авторськими правами. Ніщо, зазначене в цих Правилах, не може тлумачитися як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання торговельної марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Компанії або третіх осіб.

2.3. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на сайті, лише для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання суворо забороняється без попередньої письмової згоди Компанії.

2.4. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу і обсягом не більше півтори тисячі знаків оригінального тексту. Використання більшого обсягу тексту можливе лише за умови отримання письмового дозволу УМЛ.

Для SmartTV використання матеріалів УМЛ дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії. Іншим видам ЗМІ (чи медіа) дозволяється використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови посилання на першоджерело та за умови посилання на першоджерело. Використання більшого обсягу тексту можливе лише за умови отримання письмового дозволу Компанії.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

2.5. Компанія надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів третім особам на свій розсуд на підставі звернення, направленого в електронній формі на info@medialeague.com.ua, із обов’язковим зазначенням зворотної поштової адреси. Компанія залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від третіх осіб будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. Використання матеріалів УМЛ можливе тільки після отримання третьою особою відповідного письмового дозволу.

2.6. Використання матеріалів Сайту шляхом їх повного або часткового відтворення агрегаторами новин дозволяється тільки з письмового дозволу УМЛ. Під “агрегаторами новин” необхідно розуміти будь-яке програмне забезпечення, додаток, сервіс або веб-ресурс, які за допомогою RSS-каналів або іншим способом збирають вміст інформаційних ресурсів і частково або повністю відтворює їх для користувачів у вигляді блоків, потоків, “стрічок” новин та ін. УМЛ надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів на свій розсуд власнику агрегатора новин на підставі його звернення, направленого в електронній формі за адресою info@medialeague.com.ua.

УМЛ залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від власника агрегатора новин будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. Використання матеріалів УМЛ можливе тільки після отримання відповідного письмового дозволу, який може бути направлено за поштовою адресою власника агрегатора новин або в електронному вигляді на адресу його електронної пошти. Письмовий дозвіл може поширюватися на окремий матеріал (матеріали) або на всі поточні і майбутні матеріали на Сайті, і є дійсним протягом установленого в ньому строку.

3. Контент, створений користувачами

3.1. Ви погоджуєтесь користуватися Сайтом виключно з законною метою та таким чином, щоб не порушувати права інших осіб, не обмежувати та не перешкоджати доступу інших до Сайту та/чи безперешкодному користуванню ним.

3.2. Не дозволяється завантажувати, розповсюджувати та публікувати контент будь-якого наклепницького, образливого, непристойного, порнографічного, еротичного чи іншого незаконного матеріалу; рекламні прояви, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

3.3. Ви погоджуєтесь, що не будете погрожувати або ображати інших користувачів, використовуючи наклепницькі прийоми, або свідомо публікувати повідомлення з повторювальним змістом (спам). Користуйтеся шанобливою мовою. Ви погоджуєтесь не використовувати мову, яка зловживає або розрізняє на підставі раси, релігії, національності, роду, сексуальних переваг, віку, регіону, інвалідності та ін. Ворожнеча будь-якого роду є підставою для негайного призупинення доступу до всього Сайту або його частини.

3.4. Сайт пропонує активні обговорення і вітає жаркі дебати, але особистий напад є прямим порушенням умов використання Сайту та  це є підставою для негайного призупинення повного або часткового доступу до всього Сайту.

3.5. Не бажаним є розголошення в своїх повідомленнях ніякої особистої інформації про себе або про будь-кого іншого (наприклад: телефонний номер, домашню адресу, адресу електронної пошти та ін).

3.6. Матеріали сайту мають бути використані тільки в некомерційній формі та без мети отримання прибутку. Ви не можете, без схвалення УМЛ, поширювати або висвітлювати будь-який неоднозначний зміст, рекламу, комерційні повідомлення та ін.

3.7. Користуючись Сайтом, Ви визнаєте, що будь-які матеріали поширені Вами, (наприклад контент, створюваний користувачами, в тому числі, але не обмежуючись ними: коментарі, форум, повідомлення, рецензії, текст, відео, аудіо та фотографій, а також комп’ютерний код і додатки) може бути видалений або змінений Компанією. Ви відмовляєтесь від будь-яких прав, які Ви можете мати в разі наявності такого матеріалу на сайті, а зміна матеріалів може бути здійснена навіть у разі якщо Ви не згодні. Матеріали також можуть бути включені в наші RSS-канали, API, і доступні для перевидання через інші формати.

3.8. Ви надаєте УМЛ, безстрокову, невиключну, по всьому світу, роялті-фрі, ліцензію на розміщені Вами матеріали, включаючи необмежене право УМЛ або будь-якої третьої сторони, що дозволяє використовувати, копіювати, передавати, публікувати, поширювати, створювати похідні роботи, змінювати і адаптувати індекс, кеш, теги, кодувати, (включаючи без обмеження права на адаптацію до потокового завантаження, передачі, мобільного, цифрового сканування або інших технології) в будь-якій формі або засобах масової інформації, відомих зараз або в подальшому розроблені, в тому числі будь-які публікації, розміщені Вами на Сайті.

3.9. Ви несете повну відповідальність за зміст ваших публікацій. УМЛ не має і не може кожен контролювати весь матеріал і не несе відповідальності за зміст цих повідомлень, УМЛ залишає за собою право видаляти, переміщати або редагувати публікації, які УМЛ, за власним розсудом, вважає образливими, наклепницькими, непристойними, порушенням авторських прав і товарних знаків, або неприйнятними.

3.10. Ви даєте згоду на відображення і публікацію на Сайті розробленого Вами матеріалу, а також в оффлайн рекламних цілях.

4. Доступ і наявність послуг

4.1. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими World Wide Web Інтернет-сайтами, ресурсами та рекламодавцями. Так як ми не несемо відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Ви повинні направляти будь-яке занепокоєння щодо будь-якого зовнішнього посилання на електронну адресу info@medialeague.com.ua.

5. Заяви та гарантії

5.1. Ви запевнюєте, гарантуєте та обіцяєте, що матеріали будь-якого роду, представлені через Ваш аккаунт: не будуть порушені, плагіатом або порушувати права третіх осіб, включаючи авторське право, комерційні найменування, знаки на товари та послуги, інші об’єкти інтелектуальної власності, недоторканність приватного життя або інших особистих або майнових прав; містити наклепи чи інший незаконний матеріал; а також Ви щонайменше досягли шістнадцяти років.

5.2. Компанія не гарантує та не підтверджує точності або надійності будь-яких порад, думок, заяв чи іншої завантаженої або розповсюдження інформації через аккаунти будь-яких користувачів, постачальників інформації або будь-яких інших фізичних чи юридичних осіб. Ви визнаєте та усвідомлюєте, що покладання на такі думки, поради, заяви, меморандуми або іншу інформацію повинно бути на свій страх і ризик. Матеріали Сайту поширюються «як є», без будь-яких гарантій, включаючи гарантії на право власності або придатності для конкретних цілей. Цим Ви визнаєте, що користуєтеся Сайтом на свій страх і ризик.

5.3. Ви гарантуєте, що відшкодуєте збитки, захистите та огородите УМЛ та всіх посадових осіб, директорів, власників, агентів, постачальників інформації, афілійованих осіб, ліцензіарів і ліцензіатів від будь-якої відповідальності і витрат, включаючи судові витрати, що були понесені у зв’язку з будь-яким позовом, що спричинений порушенням цих Правил, гарантій і угод Вами або будь-яким користувачем Вашого аккаунта. Ви повинні розумно співпрацювати на захист будь-якого такого позову. УМЛ залишає за собою право за свій рахунок прийняти на себе винятковий захист і контроль будь-якого питання, які вимагають компенсації від Вас.

5.4. Матеріали з плашками “реклама”, “новини компаній”, “прес-реліз”, “актуально”, “точка зору”, “офіційно”, “партнерський матеріал” публікуються на комерційних або партнерських засадах.

6. Реєстрація та безпека

6.1. Як частина процесу реєстрації або створення облікового запису, ви будете створювати облікові дані для входу, вибравши пароль та надання адреси електронної пошти. Ви також повинні надати нам певні відомості про себе, які повинні бути точними і оновленими.

Кожна реєстрація для одного користувача. Ви не можете поділитися своїми обліковими даними реєстрації для входу, щоб ніхто інший не мав доступу до вашого аккаунта. Ми можемо скасувати або призупинити ваш доступ до сайту, якщо ви поділитеся своїми обліковими даними для входу. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності пароля, який Ви не повинні повідомляти будь-якому представнику УМЛ.

6.2. Ви не можете:

-вибрати або використовувати облікові дані іншої людини з тією метою, щоб видати себе за цю людину;

-використовувати дані облікового запису без права дозволу власника;

– використовувати облікові дані, на свій розсуд, якщо вони є чи вважаються образливими.

Недотримання вищезазначених положень вважається порушенням Правил, які можуть призвести до негайного припинення існування Вашого аккаунта.

6.3. УМЛ вітає участь осіб будь-якого громадянства, статі чи ін. особливостей на Сайті, в т.ч. віку, однак з метою захисту дітей – особи до досягнення повноліття не можуть здійснювати реєстрацію на Сайті.

6.4. Ви зобов’язані повідомити на  про будь-які відомі або передбачувані випадки несанкціонованого використання Вашого аккаунта, або про будь-яке відоме або передбачуване порушення безпеки, у тому числі втрату, крадіжку або несанкціоноване розкриття Вашого пароля на електронну адресу  info@medialeague.com.ua.

6.5. Ви несете відповідальність за будь-яке використання чи діяльність на Вашому обліковому запису на Сайті, в тому числі за використання аккаунту третіми особами з Вашого дозволу. Будь-яка шахрайська, образлива або інша протизаконна діяльність може бути підставою для припинення дій Вашого облікового запису, на власний розсуд, і Ми можемо направити відомості до відповідних правоохоронних органів.

7. Зв’язок між УМЛ та користувачами

7.1. Якщо Ви заповнюєте реєстраційну форму з метою отримання певної інформації, УМЛ в цілому, засновники та правонаступники, з дозволу певних сторонніх постачальників, надамо Вам інформацію про матеріали, опубліковані на Сайти.

7.2. Ви надаєте, а УМЛ залишає за собою право відправляти на Вашу електронну пошту інформацію про зміни або доповнення послуги на Сайті.

7.3. УМЛ залишає за собою право розкривати інформацію про використання та демографію за умови, що він не буде розкривати Вашу особистість. Рекламодавці на Сайті можуть збирати і поширювати особисту інформацію про Вас, тільки якщо Ви підтверджуєте свою згоду відповідно до Політики конфіденційності та захисту персональних даних УМЛ.

7.4. УМЛ може зв’язатися з Вами по електронній пошті про Вашу участь в опитуванні користувачів, задаючи питання з метою покращення поточних або перспективних матеріалів або ж здійснення інформаційних розсилок, в тому числі про діяльність УМЛ. Ця інформація буде використана для покращення роботи сайтів і для кращого розуміння наших користувачів. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.

8. Ліцензії та програмне забезпечення

8.1. Ви не маєте ніяких прав на пропрієтарне програмне забезпечення та супровідну документацію, або на будь-які покращення або зміни до них (“програмне забезпечення”), якщо у Вас немає доступу до сайту. Ви не можете субліцензувати, поступатися або передавати будь-які ліцензії, надані УМЛ та Сайтом, і будь-яка спроба такого субліцензування, привласнення або передачі вважається недійсною та протиправною. Ви можете зробити одну копію такого програмного забезпечення для архівних цілей. Ви не можете копіювати, поширювати, змінювати, переробляти, або створювати похідні роботи від програмного забезпечення.

9. Припинення доступу до сайту

9.1. Ви можете припинити дію акаунта в будь-який звернувшись на електронну адресу info@medialeague.com.ua. Ви отримаєте автоматичне підтвердження по електронній пошті, що заяву на видалення аккаунту прийнято, і Ваш доступ буде припинений протягом 24 годин.

9.2. УМЛ може, на власний розсуд, видалити або призупинити доступ до всього Сайту або його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання цих Правил.

10. Різне

10.1. Ці Правила застосовуються відповідно до законодавства України, включаючи практику правозастосування та тлумачення. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинними законодавством України та на території України.

10.2. Незважаючи на будь-які положення з вищевикладеного, нічого в цих Правилах не може використовуватися для тлумачення положень, зазначених в Політиці Конфіденційності.

10.3. Листування необхідно здійснювати за електронною адресою info@medialeague.com.ua.

10.4. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав та прав інтелектуальної власності щодо матеріалів сайтів Компанії. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення вказаних прав щодо матеріалів, які містяться на Сайті, негайно повідомте за електронною адресою info@medialeague.com.ua.

Leave a Reply

Your email address will not be published.