Міжнародна MEDEA Award приймає заявки на участь у конкурсі 2024

Share it

Понад 15 років MEDEA Awards заохочує інновації та застосування найкращих практик використання медіа (аудіо, відео, графіка та анімація) в освіті та запрошує до участі в конкурсі 2024. Українська Медіа Ліга в рамках діяльності Української Медіа Бізнес Школи є партнером міжнародного конкурсу MEDEA Awards. 

До складу суддівського корпусу MEDEA Awards входять експерти освітнього мультимедійного сектору, представники вищих навчальних закладів, дослідницьких центрів, продакшенів та медійних компаній, що спеціалізуються на використанні аудіо- та візуальних матеріалів у навчанні. Ільчук Тетяна, cпівзасновниця УМЛ, менеджерка та медіа- та культурна експертка шостий рік поспіль входить до складу журі конкурсу.

Щорічна міжнародна премія MEDEA Awards заохочує інновації та передовий досвід у використанні медіа в освіті.

Метою цієї нагороди є сприяння інноваціям та адаптації передових практик у використанні медіа (аудіо, відео, графіки та анімації) в освіті, створенні та педагогічному дизайні мультимедійних навчальних ресурсів. Нагороди також відзначають та сприяють покращенням у створенні та педагогічному проектуванні матеріалів, ресурсів, інструментів, процесів і послуг. Ця знання нагорода відзначає та сприяє вдосконаленню та виводить на передній план тих виробників, дизайнерів і викладачів, які надихають усю освітню спільноту в Європі та за її межами.

На конкурс MEDEA Awards приймаються роботи, які демонструють відмінне використання мультимедіа в навчальному середовищі, включаючи відео, аудіо, симуляції, програми AR/VR/XR, подкасти, відеоблоги, анімацію та будь-яке інше використання медіа в освітніх процесах. До участі запрошуються студенти, вчителі, школи, університети, тренінгові компаній, продакшни та агентств, а також інші, хто працює над створенням і використанням освітніх мультимедіа.

MEDEA Awards 2024 має 2 основні категорії та ще 1 категорію:

  • Нагорода MEDEA за найкращу роботу в освітніх медіа – присуджується найкращим освітнім медіа, ресурсам, інструментам або послугам, створеним у всіх секторах і на всіх рівнях освіти та навчання.
  • Спеціальний приз журі MEDEA – судді мають можливість окремо відзначити матеріали на знак визнання виняткових інновацій у педагогічному чи технічному дизайні.
  • Приз глядацьких симпатій – визначатиметься учасниками церемонії нагородження.

Останній термін подання робіт – 29 лютого 2024 р.

Фіналісти MEDEA Awards 2024 будуть запрошені 20-21 червня 2024 р. у Бельгію – взяти участь у конференції Media & Learning Conference – Back to the Future, організовану Media & Learning Association та KU Leuven. Усі роботи фіналістів будуть включені до порядку денному конференції та в інформаційному бюлетені MLA, а переможець буде оголошений під час офіційної церемонії нагородження.

Щоб дізнатися більше про нагороду – MEDEA Awards

Для отримання додаткової інформації про конференцію Media & Learning Conference

 

 Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.