MEDEA Award приймає заявки на участь у конкурсі 2022

Share it

Понад 14 років MEDEA Awards заохочує інновації та застосування найкращих практик використання медіа (аудіо, відео, графіка та анімація) в освіті.

Щорічно нагорода відзначає та заохочує створення, педагогічне осмислення та застосування медійних інструментів на навчальних ресурсах, залучаючи широке коло професіоналів – продюсерів, дизайнерів та викладачів, які надихають усю освітню спільноту, зокрема в Європі.

У 2021 р. Українська Медіа Ліга стала партнером міжнародного конкурсу MEDEA Awards.  Окрім того, Ільчук Тетяна, директор УМЛ декілька років поспіль входить до складу журі конкурсу.

Media & Learning Association’s оголошує про початок прийому робіт на щорічний конкурс для нагородження найкращих практик використання медійних інструментів в освіті на всіх рівнях.

До участі приймаються матеріали, які демонструють найкращі приклади використання мультимедіа з навчальною чи просвітницькою метою. Матеріали можуть включати відео, аудіо, моделювання, додатки AR/VR/XR, подкасти, відеоблоги, анімацію та будь-яке інше використання медійних інструментів.

Долучитись можуть студенти, викладачі, школи, профорієнтовані заклади, університети, тренінгові компанії, агентства та всі, хто працює над створенням та використанням мультимедіа в навчальних цілях.

Кінцевий термін прийому заяв – 17 березня 2022 року.

Фіналісти MEDEA Awards 2022 будуть запрошені взяти участь у конференції Media & Learning 2022 – University of the Future – Mediated, Pixelated, Hybrid or Virtual? організованої Media & Learning Association’s та KU Leuven 2-3 червня 2022 року в Левені, Бельгія.

Усі роботи фіналістів будуть представлені в порядку денному конференції, а переможець буде оголошений під час церемонії нагородження.

Щоб дізнатися більше про нагороду MEDEA Awards

Для отримання додаткової інформації про конференцію Media & Learning Conference

 

 Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.