Ільчук Тетяна увійшла до першого скликання Громадської ради при Держмистецтв

Share it

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері мистецтв та спеціалізованої мистецької освіти. Діяльність Держмистецтв спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури та інформаційної політики.

31 січня 2022 р. відбулись Установчі збори з формування першого скликання Громадської ради при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв). Громадська рада при Держмистецтв – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної, регіонально політики.

За участі керівництва Держмистецтв, представників Ініціативної робочої групи та громадськості  розглянули можливість допуску кандидатів до участі, а також відповідним наказом Держмистецтв  затверджено Громадську раду у такому складі:

 

  • Гордієнко Алла Іванівна, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей;
  • Євдокименко Світлана Павлівна, Культурно-мистецька фундація ДУША/ЮЕЙ;
  • Ільчук Тетяна Вікторівна, Українська Медіа Ліга;
  • Котлякова Лариса Костянтинівна, Спілка християнських письменників України;
  • Приходько Ольга Василівна, Альтер Раціо Арт Груп;
  • Сьомкін Сергій Вікторович, Індустріальний телевізійний комітет;
  • Ховзун Богдан Петрович, Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти.

Детальна інформація про етапи формування складу громадської ради при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти, а також інформація щодо діяльності Громадської ради доступна на офіційному сайті Держмистецтв (у рубриці «Для громадськості» – «Громадська рада»).

 

⇒ Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.