Директор УМЛ увійшла до новообраної Громадської ради при Держкіно України

Share it

17 травня 2021 року відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно, яка буде здійснювати повноваження протягом наступних 2 років.  

За результатами роботи Ініціативної групи було визначено 17 представників, делегованих інститутами громадянського суспільства для участі в Установчих зборах та формуванні складу Громадської ради. Відбір представників до складу Громадської ради пройшов шляхом таємного рейтингового голосування, за результатами якого було відібрано 15 осіб.

Ільчук Тетяна, директор Української Медіа Ліги, була делегована від ГО «Об’єднання захисників надбань та відродження українського кіномистецтва» та на Установчих зборах обрана членом Громадської ради при Держкіно.

В рамках першого засідання новообраної Громадської ради Притулу Станіслава (делегованого від ГС «Асоціація кіноіндустрії України») було обрано головою Громадської ради, а Ільчук Тетяну – секретарем Громадської ради. На даному засіданні також було узгоджено низку організаційних питань, зокрема періодичність проведення подальших засідань Громадської ради, ведення документообігу, комунікацій та інші.

З повним переліком членів Громадської ради при Державному агентстві з питань кіно, а також з протоколами рішень, можна ознайомитись у відповідному розділі офіційного сайту Держкіно.

⇒ Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «Українську Медіа Лігу».

Leave a Reply

Your email address will not be published.