Дайджест УМБШ, ІI пол. лютого 2022

Share it

ГРАНТИ НА ЖУРНАЛІСТСЬКІ МАТЕРІАЛИ

Earth Journalism Network (EJN) за підтримки Kingfisher Foundation приймає заявки на гранти  для створення журналістських матеріалів (Coastal Resilience Story Grants 2022). Тематика – стійкість прибережних районів, включаючи відновлення екосистеми, засоби до існування та продовольчу безпеку, а також приклади транскордонної співпраці та ін. 

До участі запрошуються журналісти, які працюють у будь-якому ЗМІ (онлайн, друкованому, телебачення, радіо), та інших експертів-практиків ЗМІ, які мають професійний досвід репортажу та практику висвітлення екологічних проблем. Також допускаються заявки від позаштатних репортерів та співробітників усіх типів медіа-організацій – міжнародних, національних, місцевих та громадських. Перевага надаватиметься заявкам журналістів із країн, які мають вихід до моря. Готові матеріали можуть бути будь-якою мовою, але заявка повинна включати переклад англійською.

Передбачається 15 грантів, з максимальним розміром – 1000 дол. США. Крім того, переможці отримають менторську підтримку досвідчених журналістів та спеціалістів у галузі стійкості прибережних районів.

DEADLINE: 17 лютого 2022 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

KNIGHT INTERNATIONAL JOURNALISM AWARD

Міжнародний центр журналістів (ICFJ) приймає заявки на отримання міжнародної премії Knight International Journalism Award – 2022. Премія реалізується за підтримки Фонду Найтов з метою відзначення та заохочення інновацій у ЗМІ у всьому світі.

Запрошуються кандидати, чиє новаторське висвітлення чи інновації в ЗМІ вплинули на життя людей у ​​їх країнах чи регіонах, зокрема репортери, редактори, медіа-менеджери або громадянські журналісти, а також тех.спеціалісти. Переможці будуть нагороджені 10 листопада 2022 на ICFJ 2022 Tribute to Journalists.

DEADLINE: 20 лютого 2022 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГРАНТИ НА ПРОЄКТИ ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ

Гранти на проєкти для творчої молоді повинні спрямовуватись на втілення інклюзивних театральних постановок, кінематографічних таборів, урбаністичних лабораторій з переосмисленням публічних просторів та інші ініціатив. 

Запрошуються незалежні художні інституції, неприбуткові громадські організації, мистецькі простори, асоціації молодих художників. До участі приймаються проекти в таких напрямках: візуальне мистецтво, дизайн, перформативні мистецтва, архітектура та історія, міждисциплінарні взаємодії.

В рамках гранту на втілення ідеї передбачається сума у розмірі від 6 000 до 7 300 євро на втілення ідеї, менторство експерта з ЄС або Великої Британії. 

DEADLINE: 21 лютого 2022 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТИПЕНДІЯ ІМЕНІ ОХБЕРГ

Центр журналістики та травми (Dart Center for Journalism and Trauma) надає 12 стипендій імені Охберга на проходження навчальної програми для журналістів. Основна мета стипендій дослідження та специфіка висвітлення тем, пов’язаних з емоційними та психологічними травмами, насильством, конфліктами та трагедіями.

До участі запрошуються досвідченні журналісти, репортери, фотографи, редактори та продюсери з принаймні п’ятирічним досвідом професійної журналістики з усього світу, що працюють у друкованих, онлайн та аудіовізуальних ЗМІ. 

Стипендіати відвідають інтенсивну тижневу програму, що пройде з 22 по 28 липня 2022 р. у Колумбійському університеті у Нью-Йорку. Програма включає семінари, дискусії, інформаційні брифінги з провідними спеціалістами у галузі травми та психічного здоров’я, спілкування з колегами-журналістами, обговорення питань етики та інших аспектів професії, а також надає багато інших можливостей навчання.

Стипендія покриває вартість поїздки, проживання в Нью-Йорку, харчування та інших витрат, що безпосередньо пов’язані з програмою.

DEADLINE: 22 лютого 2022 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREATIVE ENTERPRISE UKRAINE EDUTHON

Creative Enterprise – міжнародна преінкубаційна програма для креативних підприємців, розроблена британською агенцією з інновацій Nesta. Програма спрямована на допомогу творчим людям з розвитку своєї бізнес-ідеї, під час едутону учасникам пропонується створити новий освітній продукт для креативних індустрій. 

До участі запрошуються викладачі та методисти ВНЗ, які розвивають креативне підприємництво, менеджери освітніх платформ та сервісів, представники організацій, які спеціалізуються на профорієнтації та неформальній освіті для дорослих, фахівці зі сфери культури та креативних індустрій, які мають амбіції у сфері освіти, представники хабів, які фокусуються на освіті для креативних індустрій.

Учасники матимуть можливість у команді створити інноваційний освітній продукт для креативних підприємців, менторство експерті та взяти участь у пітчингу з міжнародним журі. Команда-переможець пітчингу отримає 3 000 євро на реалізацію проекту, менторство з експертами та призи від партнерів.

DEADLINE: 22 лютого 2022 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ANJA NIEDRINGHAUS COURAGE IN PHOTOJOURNALISM AWARD

Премія Anja Niedringhaus Courage in Photojournalism Award відзначає мужність в роботі жінок-фотожурналістів, визнає важливість візуальної журналістської роботи, яка надихає нас на дії та змушує краще розуміти світ.

До участі запрошуються жінки-журналістки, як фрілансери, так і ті, що співпрацюють зі ЗМІ, та чия робота відображає мужність і самовідданість. Переможниця отримає грошовий приз у розмірі 20 000 дол.  США.

DEADLINE: 24 лютого 2022 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

GLOBAL EARLY CHILDHOOD REPORTING FELLOWSHIP

Центр журналістики та травми (Dart Center for Journalism and Trauma) пропонує 15 стипендій для журналістів, які висвітлюють теми раннього дитинства, питання, пов’язані з розвитком та благополуччям дітей молодшого віку.

До участі запрошуються журналісти, що запропонують концепцію проекту про дітей та/або тих, хто дбає про них, концепція має бути завершено та заплановано до публікації або трансляції до 30 листопада. Кожен стипендіат отримає 2000 дол. на підготовку проекту. 

Стипендіати отримають допомогу досвідченого ментора та зможуть відвідувати щомісячні вебінари (з травня по листопад) за участю експертів у галузі науки, освіти та громадської охорони здоров’я. 

DEADLINE: 28 лютого 2022 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Leave a Reply

Your email address will not be published.