Дайджест УМБШ, ІІ пол. червня 2021

Share it

 

МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ PLURAL+ НА ТЕМУ МІГРАЦІЇ, РІЗНОМАНІТТЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ 

PLURAL+ фінансується Альянсом цивілізації ООН (UNAOC) та Міжнародною організацією з питань міграції (IOM).

Конкурс спрямований на залучення молоді для впровадження позитивних соціальних змін в світі, боротьби з нетерпимістю, культурними та релігійними протиріччями. PLURAL+ передбачає три категорії нагород: запобігання ксенофобії, за солідарність в часи COVID-19 та #forSafeWorship.

На конкурс приймаються відео тривалістю більше 5 хв., створені після 31 грудня 2018 р. Матеріали повинні містити субтитри англійською мовою.

DEADLINE: 18.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

 OMMA AWARDS 2021

OMMA Awards (Online Marketing Media and Advertising Awards)  – міжнародний конкурс онлайн маркетингу в сфері медіа та реклами. Конкурс був створений в 2014 р. з метою відзначити внесок рекламних агенцій та рекламодавців, що просувають діджиталізацію в рекламі.

До участі приймаються всі формати діджитал-середовища, в т.ч. банери сайтів, оголошення, рекламні акції, інфо кампанії та веб-сайти, та ін. Матеріали створені, в основному, агентством-заявником, рекламодавцем, можливо також і підрядником.

Кількість категорій, в які можна подати заявку, та загальна кількість заявок у конкурсі від одного суб’єкта –  необмежена. Поміж тим, існує реєстраційний внесок для участі агентства в конкурсі.

DEADLINE: 18.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

ШКОЛА КОНВЕРГЕНТНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

 Захід відбуватиметься в рамках Національної медіаініціативи “Відкриті медіа історії” та передбачає низку тренінгів і практичних вправ для молодих журналістів.

Основними напрямами навчання стануть: універсальний журналізм; управління медіапроєктами на регіональному рівні; фінансова життєздатність та монетизація контенту; діджиталізація; культура цифрової безпеки; фактчекінг та подолання дезінформації/ маніпуляційних впливів.

Учасники візьмуть участь у створенні медіапродуктів конвергентних форматів й опанують засади роботи сучасного універсального журналіста.

Участь безкоштовна, учасники будуть забезпечені проживанням, харчуванням, роздатковими матеріалами, покриватимуться транспортні витрати. Дата та місце проведення школи: 29 червня – 1 липня 2021 р., м. Одеса.

DEADLINE: 18.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

2021 DIG AWARDS

DIG Awards приймає проекти журналістських розслідувань та нагороджує найкращі відео- та аудіопроекти. Конкурс передбачає розподіл за категоріями, в залежності від їх тривалості та характер.

В цьому році конкурс буде включати також категорію для пітчингів (“DIG Pitch”). Кінематографісти зможуть представити роботи, що перебувають на стадії зйомок. Виграш в цій категорії складе €15 000 на завершення проекту.

Переможці будуть оголошені на сьомому фестивалі DIG, що пройде з 31 вересня по 3 жовтня в Модерне, Італія.

DEADLINE: 21.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

DIGITAL LABS: КІНОПРОДЮСЕРИ

Під час онлайн-лабораторії успішні представники кіноіндустрії з ЄС, Великої Британії та України розкажуть про роль продюсера на кожному етапі роботи над кінострічкою: від вибору сценарію та пошуку фінансування до зйомок та промотування.

Досвідом ділитимуться продюсери, режисери, сценаристи, актори та працівники технічних команд. Онлайн-лабораторія триватиме дев’ять днів і пройде з 7 по 15 вересня 2021 р.

DEADLINE: 28.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГРАНТИ ДЛЯ НЕЗАЛЕЖНИХ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ – ROY W. DEAN GRANTS

Організація From the Heart Productions приймає заявки на грант Roy W. Dean Grants.

До участі приймаються відеопроекти, що відповідають наступним критеріям:  висвітлює суспільно важливі теми, є унікальними та оригінальним; як повнометражні, так і короткометражні; художнього та документального жанру; фільми та веб-серіали; бюджет проекту склав не більше $500 000.

Переможці гранту отримають грошову винагороду, а також знижки на товари та послуги від знанних компаній кіноіндустрії та експертів.

DEADLINE: 30.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

КОНКУРС ВІДЕО ПРО КОРУПЦІЮ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ – ПРЕМІЯ АЛЛАРДА

До участі у конкурсі приймаються оригінальні, раніше не опубліковані документальні відеопроекти.

Проекти повинні спрямовуватись на висвітлення боротьби з корупцією та захист прав людини. Тривалість відео не повинна перевищувати 7 хв. та може включати сторонні відеоматеріали, але за умови отримання всіх дозволів від правовласників.

Заявник не обмежується формою вираження тематики – може використовуватись широкий спектр художніх засобів, включаючи танці, музику, форми візуального та графічного мистецтва та ін. Переможець отримає грошову винагороду у розмірі C$10 000.

DEADLINE: 30.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІ THE TRUST CONFERENCE ВІД ФОНДУ THOMSON REUTERS

Конференція пройде онлайн, 16 та 17 листопада 2021 р. Основною темою стане створення інклюзивної та стійкою економічної ситуації, свобода ЗМІ, технології та суспільство.

В рамках конференції програма Changemakers обре до 48 осіб для участі в п’ятиденному семінарі, спрямованому на підвищення потенціалу журналістів та активістів, що шукають рішення нагальних світових проблем.

DEADLINE: 30.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТИПЕНДІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ TED-2022

Підприємці в сфері медіа, правозахисники, працівники культурної, креативної, освітньої сфер та всі, хто працює над ідеями, що змінюють світ –  мають можливість подати заявку на стипендію.

Учасники програми можуть підвищити свій професійний рівень, беручи участь в онлайн-воркшопах та вебінарах, а також конференції, що пройде з 7 по 15 квітня 2022 р. у Ванкувері, Канада.

Поміж тим, стипендіати повинні будуть виступити з промовою. Кандидати повинні відмінно володіти англійською мовою та мати ціннісні ідеї для виступу.

Стипендія покриває витрати на транспорт, проживання та харчування.

DEADLINE: 30.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

EXTRA SOUND: КОНКУРС НА УЧАСТІ В ФЕСТИВАЛІ WAVES VIENNA ДЛЯ МУЗИКАНТІВ

Два переможці конкурсу зіграють перед міжнародною аудиторією фестивалю та візьмуть участь у семінарах, лекціях, конференціях, майстер-класах.

Цьогоріч подія пройде з 9 по 11 вересня 2021 у Відні, Австрія. Фестиваль відбудеться офлайн або в гібридному форматі. Щороку Waves Vienna збирає на різних локаціях Відня близько 10000 відвідувачів та 100 артистів з різних країн.

DEADLINE: 30.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

EXTRA SOUND: КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ BUDAPEST SHOWCASE HUB ДЛЯ МУЗИКАНТІВ

Budapest Showcase Hub — провідна музична подія, що збирає музикантів та експертів індустрії країн Сх. Європи. Два переможці конкурсу виступлять перед міжнародною аудиторією фестивалю та візьмуть участь у семінарах, лекціях, конференціях та майстер-класах.

Цього року подія пройде з 20 по 23 жовтня 2021 р. у Будапешті, Угорщина. Фестиваль відбудеться офлайн або в гібридному форматі.

DEADLINE: 30.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

i-PORTUNUS

i-Portunus – програма, що фінансується Європейською Комісією та спрямована на підтримку мобільності творців та працівників культури,культурних організацій.

Основна мета i-Portunus забезпечити співпрацю та підтримку авторів, творців та професіоналів культури на міжнародному рівні, а також організацій, що спрямовують свою діяльність на розвиток відповідних сфер.

Програма передбачає фінансування як для короткотривалих можливостей, так і довготривалої співпраці; допускаються як персональна, так і інституційна підтримка; незалежно від організаційно-правової форми та форми власності (установи та організації; державні, громадські та ін.)

До участі допускаються суб’єкти, що працюють у будь-якому секторі культури, окрім аудіовізуального.

DEADLINE: 30.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

КОНКУРС КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ УКРАЇНА! КІНОФЕСТИВАЛЬ (U!FF)

У конкурсі можуть взяти участь короткометражні фільми: документальні, анімовані та художні; тривалістю до 35 хвилин, які створені та представлені у 2019, 2020 та 2021 рр.; виготовлені українським виробником або ж у копродукції, а також польської та закордонної продукції, але якщо вони прямо пов’язані з Україною (на приклад, тематикою, місцем реалізації чи завдяки участі українських акторів).

Переможці мають можливість отримати грошову винагороду у розмірі €500 для найкращого фільму.

DEADLINE: 30.06.2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

Leave a Reply

Your email address will not be published.