Дайджест УМБШ, І пол. жовтня 2021

Share it

GETTY SCHOLAR GRANTS

Фонд Гетті приймає заявки для надання грантів на дослідників, вчених та письменників в сфері мистецтва, гуманітарній та соціальній сферах. Грант надається для продовження та розвитку своїх проектів в Дослідницькому інституті Гетті чи на Віллі Гетті в Лос-Анджелесі.

Переможці гранту матимуть можливість перебувати в обраномі місце три, шість чи дев’ять місяців. Гранти складають: 21 500 дол (на три місяці), 43 000 дол (на шість місяців) та 65 000 дол (на дев’ять місяців). Також грантоотримувачам буде надано офісне приміщення, квартира для проживання, оплата трансферу та медичне страхування.

DEADLINE: 1 жовтня 2021 р. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТИПЕНДІЯ ВІД ЦЕНТРУ  WOODROW WILSON

Міжнародний науковий центр ім. Вудро Вільсона приймає заявки на участь в дев’ятимісячній стипендіальній програмі. До участі запрошуються вчені та державні діячі зі всього світу, що займаються діяльністю в сфері висвітлення державної політики.

В рамках стипендіальної програми учасники будуть проводити дослідження та працювати над проектом, пов’язаним з областю своїх інтересів, комунікувати з представниками політики США, співробітниками Центру та іншими учасниками. 

Повний розмір стипендії – 90 000 дол., щорічно Центром обирається 15-20 стипендіатів.

DEADLINE: 1 жовтня 2021 р. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

EFFIE AWARDS UKRAINE

Національна премія Effie Awards Ukraine – є частиною головної міжнародної нагороди за досягнення в маркетингових комунікаціях Effie Worldwide. До конкурсної програми сезону 2021 запрошуються проєкти, які були реалізовані на території України з 1 січня 2020 по 1 листопада 2021.

По результатам Effie Awards Ukraine складаються рейтинги ефективності, які ранжують агентства та компанії відповідно до ефективності реалізованих ними проектів. Рейтинг включає всі агентства і компанії, які посіли призові місця і увійшли в шорт-лист премії Effie Awards Ukraine, а місця в рейтингу розподіляються відповідно до кількості балів, набраних учасниками на конкурсі Effie Awards Ukraine. Рейтинги ефективності Effie Awards Ukraine є частиною глобального індексу ефективності Effie Index.

DEADLINEs: 1 жовтня 2021 р., 20 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

i-PORTUNUS HOUSES

i-Portunus Houses – гранти мобільності, відкриті для приймаючих організацій або відомих  художників/фахівців у галузі культури, щоб об’єднатись у команди від 2 до 5 осіб, що проживають на території Європи та Великобританії з метою налагодження співпраці в культурній та креативній сферах.

i-Portunus Houses надає фінансову підтримку приймаючій стороні для субсидіювання вартості мобільності (транспорт, проживання тощо).  Заявники можуть подати заявку на один проект співпраці з 5 художниками/ працівниками культури або до 5 проектів співпраці, які залучають мінімум 1 художника/ культурного працівника до кожного проекту співпраці. 

Загальний бюджет, виділений на підтримку мобільності i-Portunus Houses, становить 500 000 євро. 

DEADLINE: 3 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

2TH APOSTLAB ANNUAL WORKSHOP

Щорічний воркшоп по постпродакшну відбудеться 18-23 листопада 2021 р. Афінах, Греція.

До участі запрошуються продюсери, що мають проекти в  міжнародній копродукції художній фільм або телесеріал на стадії розробки, фінансування або попереднього виробництва, і керівники постпродакшну. 

Плата за участь: для виробників (з проектом) – 1600 євро, для керівників постпродакшну – 1300 євро Вартість участі включає плату за навчання, проживання, харчування та місцевий транспорт під час прямого ефіру, але не виключає витрат на проїзд. Кандидати, які потребують фінансової підтримки та не можуть отримати жодних коштів зі своїх фондів кіно, можуть подати заявку на стипендію APostLab. APostLab надає повні та часткові стипендії, а також компенсації за проїзд потенційним учасникам на основі їх заслуг та потреб. Пріоритет надається учасникам із країн з низькою виробничою потужністю, які беруть участь у програмі MEDIA Creative Europe.

DEADLINE: 3 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТИПЕНДІЇ ВІД КОЛЕДЖУ ЛІТЕРАТУРИ, НАУКИ ТА МИСТЕЦТВ, США

До участі в стипендіальній програмі від Коледжу літератури, науки та мистецтв (LSA) при Мічиганському університеті запрошуються журналісти на початку кар’єри, викладачі, наукові співробітники та вчені, що досліджуються журналістику, зацікавлені в викладанні та проведенні досліджень в цій сфері.

Стипендіати будуть проводити незалежні дослідження, а також брати участь в педагогічній діяльності, включаючи програму LSA Teaching Academy, та навчання студентів.

Розмір стипендії – 60 000 дол, включаючи додаткові пільги, кошти на відвідування конференцій та профільних заходів, а також проведення досліджень на строк до двох років.

DEADLINE: 4 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

GLOBAL CULTURAL RELATION PROGRAMME 

Програма Global cultural relation programme (GCRP) спрямована на розширення навичок в міжнародних культурних відносинах та налагодження зв’язків зі спеціалістами в сфері культурних проектів зі всього світу.  Цього року GCRP відбуватиметься онлайн з 15 по 30 листопада 2021 року.

До участі запрошуються активісти, фахівці та підприємці, що реалізують проекти в культурній та творчій сфері, у віці 25-39 років, мають щонайменше три роки досвіду роботи в міжнародній співпраці або міжнародних культурних відносинах та зацікавленість у подальшому розвитку своїх навичок.

DEADLINE: 4 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

КРЕАТИВНА ЄВРОПА. КОНКУРС НА ІННОВАЦІЙНІ ЛАБОРАТОРІЇ

Інноваційні лабораторії від Креативної Європи спрямовані на надання підтримки гравцям із різних культурних та креативних секторів, що створюють та тестують інноваційні цифрові рішення, та які можуть мати позитивний довготривалий вплив на індустрію. Запропоновані проєкти мають сприяти створенню нових рішень (через інструменти, моделі та методології), що можуть бути використані аудіовізуальним сектором, а також принаймні ще одним сектором культурних та креативних індустрій. 

Заявку можуть подати – консорціум юридичних осіб із мінімум 3 організацій із мінімум 2 різних країн програми, що  має широкий спектр своєї експертизи одразу в декількох секторах культурних та креативних індустрій, в тому числі аудіовізуального сектору.

Цьогоріч конкурс також має два додаткових пріоритети, серед яких питання екологічні проекти, а також інноваційні освітні інструменти, які використовують культурні та креативні сектори для вирішення соціальних проблем на кшталт дезінформації. 

Конкурс надає підтримку на розробку, створення та тестування інноваційних інструментів, моделей та рішень для аудіовізуального сектору, а також інших культурних та креативних секторів. 

Бюджет конкурсу: 6,3 млн євро, максимальний розмір гранту: без обмеження, але не більше 60% від загального бюджету проєкту. Тривалість проєкту: до 24 місяців

DEADLINE: 5 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SIMA AWARDS

Щорічна премія SIMA Awards відзначає видатні досягнення в сторітеллінгу на гострі соціально значущі теми, вшановуючи найсучасніші кінематографі з усього світу, які надихають на активність, співчуття та соціальні трансформації. 

В рамках премії відзначають повнометражні та короткометражні документальні фільми, відеоролики, Interactive + XR, а також значний внесок продакшенів, чия робота демонструє відповідальний вплив на соціальну сферу за допомогою різноманітних форматів візуального оповідання.

Проекти, подані до участі повинні бути завершені з жовтня 2020 р. по вересень 2021 р. Нагорода передбачає грошовий приз від 500 дол до 1000 дол в залежності від категорії. 

DEADLINE: 7 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТИПЕНДІЇ ВІД НАЦІОНАЛЬНО ГУМАНІТАРНОГО ЦЕНТРУ, США

Національний гуманітарний центр США запрошує до участі в стипендіальній програмі 2022-2023 рр. Взяти участь можуть журналісти, що мають ступінь кандидата наук.

Стипендія спрямована на поглиблення та розширення знань заявників, розуміння різних форм культурного самовираження, соціальної взаємодії та мислення.

Стипендіати отримають доступ до бібліотечного фонду, баз даних, адміністративний супровід в організації семінарів та навчальних програм. Розмір стипендії – 70 000 дол.

DEADLINE: 7 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СЕМІНАРИ ДЛЯ БІЗНЕС-ЖУРНАЛІСТІВ

Уортонська школа бізнесу при Пенсильванському університеті проводить семінари для бізнес-журналістів (Warton Seminars for Business Journalists). Семінари відбудуться онлайн, 18 та 19 жовтня 2021 р.

До участі запрошуються журналісти, що працюють як з національними, так і міжнародними проектами. Програма спрямована на підвищення професійної майстерності та отримання додаткових знань про основні питання бізнесу та економіки. Серед тем розглядатимуться: принципи бухгалтерської звітності, фінансові ринки, банківське регулювання та інше.

Вартість реєстрації – 75 дол, але організатори передбачаються можливість знижок.

DEADLINE: 8 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛЕНДАРТ-РЕЗИДЕНЦІЯ В ІСПАНІЇ

Лендарт-резиденція – це можливість поїхати до Іспанії, щоб створити лендарт для мальовничої середньоморської місцевості неподалік Валенсії. Резиденція триватиме з 22 листопада по 5 грудня 2021 р.  

Це конкурс для митців, які працюють з лендартом, інсталяцією, фотографією, скульптурою та перформансом. Без обмежень за віком та національністю.

Переможцям відбору буде надано: гонорар 600 євро; оплата перельоту; оплата матеріалів для виготовлення лендарту, а також організатори покривають харчування, помешкання та робочий простір.

DEADLINE: 10 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА REAGAN-FASCELL DEMOCRACY FELLOWS PROGRAM

Програма стипендій Рейгана-Фаселла з питань демократії заохочує активістів-демократів, учнів та журналістів взяти участь у п’ятимісячній стипендіальній програмі. Взяти участь можуть правозахисники, лідери громадянського суспільства, діячі політичних партій, юристи з прав людини, парламентарії, активісти профспілок, журналісти та інші представники ЗМІ. Заявки до участі приймаються як на теоретичні дослідження, так і отримання практичних навичок. 

Кожен стипендіат отримує щомісячну стипендію на проживання, базове медичне страхування та оплату трансферу, стипендії розраховуються для покриття вартості короткострокової орендованої квартири, витрати на харчування, місцевий транспорт та інші необхідні речі. Стипендіатам надається повністю обладнаний офіс, а також обмежений бюджет на міжміські телефонні дзвінки та професійні подорожі в США. 

DEADLINE: 15 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

VISUAL ARTS PROJECTS FUND 

Visual Arts Project Fund – гранти на німецько-українські проєкти з візуального мистецтва для тандемів українських та німецьких професійних митців, кураторів та менеджерів культури, які давно співпрацюють та хочуть разом створити щось цінне. 

Для участі необхідно розробити та провести виставку, серію дискусій або придумайте щось інше, пов’язане з візуальним мистецтвом, дизайном, архітектурою, артосвітою, культурною медіацією або на перетині сфер. Готовий проєкт обов’язково потрібно продемонструвати в Україні та задокументувати у галереї на сайті Goethe-Institut. 

Сума гранту становить від 10 000 до 25 000 євро на втілення проєкту.

DEADLINE: 15 жовтня 2021 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Leave a Reply

Your email address will not be published.