Українська Медіа Ліга – спільнота експертів та професіоналів

Share it

Українська Медіа Ліга (УМЛ) – спільнота  висококваліфікованих  експертів та професіоналів, що в лютому 2021 р. об’єднались в неприбуткову громадську організацію. Українська Медіа Ліга спрямовує свою діяльність на організацію відкритого діалогу,  налагодження ефективної співпраці з метою аналізу, утвердження та організації якісної та ефективної співпраці стейкхолдерів в суспільно важливих сферах медійної, освітньої, культурної та суміжних галузей.

Українська Медіа Ліга системно співпрацює з міжнародними організаціями, експерти УМЛ є членами громадських рад, робочих груп, експертних комісій при ключових державних органах та інституціях. Представники УМЛ входять до складу професійних об’єднань, зокрема Асоціація правників України (Комітети з питань ЗМІ та рекламного права, з інтелектуальної власності, з альтернативних вирішень спорів), асоціація “Культура та Креативність”. Під егідою Української Медіа Ліги реалізовується координація міжнародного теле-, кіно- конкурсу та програми заходів ADAMI Media Prize за Культурне різноманіття в Сх.Європі. 

УМЛ активно співпрацює з галузевими об’єднаннями у сфері саморегулювання медіа; боротьби з піратством та захисту прав інтелектуальної власності; розробки й доопрацювання нормативних та підзаконних актів у сфері регулювання медіа ринку, кіновиробництва, культури та суміжних сфер.

Директором УМЛ стала Ільчук Тетяна – адвокат, медіа експерт.

Донедавна Ільчук Тетяна співпрацювала з медійними організаціями та інституціями в Україні (Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Верховна Рада України, Індустріальний Телевізійний Комітет, громадські організації та інші). Директор УМЛ є членом журі Міжнародного конкурсу Medea Awards, членом громадської ради Державного агентства України з питань кіно, входить до числа експертів Міжнародної програми з питань саморегулювання медіа в умовах демократії в Європі (Україна, Швеція).

Випускниця Національних університетів “Києво-Могилянської академії” (Правознавство) та “Одеської юридичної академії” (Інтелектуальна власність), підвищувала компетенції в сфері медіа та прав людини у Франції (м. Страсбург), Республіці Корея (м. Сеул) та в рамках міжнародних  програм та проектів.

⇒ Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на “Українську Медіа Лігу”

Leave a Reply

Your email address will not be published.